Başvuru Şartları

Başvuru Şartları

1-T-Hub, program planlama ve uygulamasının tamamı için 1.000.000 TL’lik bir toplam bütçe önermektedir (her bir start-up için 100.000 TL). Programın planlama ve uygulaması toplamda 24 hafta sürecek ve her biri için bir kurucu olmak üzere 10 start-up içerecektir. Programın yerinde planlama ve uygulaması 2 hafta (14 gün) sürecek (Telangana ve Bangalore/Delhi ekosistemlerinde birer hafta olacak şekilde).*

*Yukarıdaki bütçe, programın teslimatındaki baştan sona kadar olan maliyetleri, programda yer alan hizmetleri ve kaynakları içerir. Bütçe, Türkiye’den Hindistan’a gelecek olan start-upların uçak biletleri, yiyecek, konaklama ve Hindistan’daki yerel taşıma maliyetlerini içermez.

2- Türkiye-Hindistan-Türkiye arasındaki girişimlerin uçak biletleri, yiyecek, Hindistan içindeki yerel seyahat (2 hafta boyunca Hindistan’da yüz yüze) ve yerel taşıma için toplam tutar her bir start-up adına 120.000 TL ek bir bütçe olarak tahmin edilmektedir.

3-Program maliyetleri, start-up’ın bağlı olduğu sponsor, start-up’ın ilişkili olduğu ajans veya start-up tarafından karşılanmalıdır.